facebook

להצטרף, זה בחינם! להתקבל זה כבר סיפור אחר

להצטרף, זה בחינם!
להתקבל זה כבר סיפור אחר

סיפורי הצלחה

אני הגעתי לסיון דרך המלצה וגיליתי שמדובר בבחורה צעירה בעלת ניסיון עשיר שמבינה את הקשיים של עולם הרווקות המודרני.

 המון גברים פנו אלי באפליקציות וברשתות החברתיות אך נתקלתי בקשיים של להגיע לדייט עם אותם אנשים. גברים שולחים הודעות ולא מתקשרים, מתחבאים מאחורי המסך ועד שכבר הראו רצינות ונפגשנו, המציאות היתה רחוקה אלפי שנות אור מהמראה ומה שסיפרו על עצמם. חשתי מיואשת. מאסתי בלצאת לדייטים כושלים או מקומות הומי אדם. לא מצאתי גבר איכותי שרציתי. התסכול עייף אותי מלחפש וכך נשארתי לבד במשך זמן רב. כל החברות שלי כבר התחתנו והקימו משפחה ואני נותרתי רווקה לבדי. לא האמנתי שזה יקרה לי אבל זה קרה.

הגעתי לסיון לפני שהחלטתי לוותר. סיון הרגישה לי כחברה והכי הכי חשוב- היא לא שפטה אותי. אין ספק שלפעמים היתה קשוחה איתי ואמרה לי דברים שלא כל כך רציתי לשמוע אבל זה רק כי באמת היה לה אכפת. היא תמיד היתה זמינה לכל שאלה או דילמה ועזרה לי להגיע מהתכתבויות והודעות ברשתות לדייטים ומשם למערכת יחסים. מה שלא הצלחתי לעשות במשך מספר שנים.

אמנם לא הכרתי את בן זוגי דרך השידוכים, אך הכרתי אותו בזמן שליוותה אותי בתהליך צמוד. ולכן כשפגשתי אותו, ידעתי שזהו הוא- מה שאני מחפשת וגם ידעתי איך לנהוג כדי להתחבב עליו ולגרום לו להתאהב בי. הקשבתי לכל העצות החכמות והנה היום אנחנו כבר שנה בזוגיות ועוברים לגור יחדיו.

לפעמים צריך ליווי צמוד ומישהו סובייקטיבי שיעזור לנו להתגבר על מכשולים קטנים או גדולים בדרך לזוגיות. אני שמחה לחלוק את סיפור ההצלחה שלי. מקווה שיעזור גם לאחרים.

לילך, 33

 סיון היקרה,

ראשית כל תודה לך. בזכותך הכרנו והאושר שלנו הוא מתנה שקיבלנו ממך.

שנינו חיינו את המציאות המטורפת של סצנת הדייטים במאה ה-21. האפליקציות והרשתות החברתיות גרמו לנו להיכנס למעגל שקשה היה לצאת ממנו. לאחר שחווינו ייאוש וכמעט איבדנו תקווה- מצאנו אותך ודרכך מצאנו זה את זו. מצאנו את החבר הכי טוב שלנו, מישהו שתאם לציפיות שלנו, עם אותן תכונות שחיפשנו ומטרות שהצבנו לעצמנו.

ההזדמנות להכיר בן זוג לחיים אין לה מחיר!

חשוב לציין ששנינו הגענו סקפטיים ומיואשים וראינו בשירות שלך מפלט אחרון. את החזרת לנו את התקווה, התושייה ואפילו את החשק לצאת ולהכיר. איך אמרת "דייטינג יכול להיות כיף, השאלה איך ניגשים לתהליך." וכך באמת היה, עברנו תהליך אישי וזוגי והיום בזכותך אנו נמצאים בדיוק היכן שרצינו להיות.

מעבר לכך, אנו ממליצים לחברים ומשפחה שמתקשים להכיר בן זוג מתאים להגיע אליך כדי למצוא את שאהבה נפשם ולזכות באושר אמיתי.

אחת ויחידה, תודה על הכל!

סיון וגליל, נשואים באושר

הגעתי לרווקות מאוחרת. הייתי בהמון מערכות יחסים אך משום מה באף אחת לא ראיתי אישה שאיתה אני רוצה להתחתן. עם השנים התרגלתי ללבד שלי והיה לי קשה יותר לחיות עם מישהי ששונה ממני. לא רציתי להתפשר. אם עד כה לא התפשרתי אז מדוע עכשיו?

אבל בכל זאת רציתי להקים משפחה, רציתי ילדים, רציתי לחזור לבית מלא. נמאס היה לי לחזור לבית ריק אחרי יום עבודה קשה. חיפשתי מישהי לשתות איתה קפה בבוקר, מישהי שלא תצטרך לשאול אותי כמה סוכר. שתכיר אותי ותדע מה אני אוהב. ולכן הגעתי לסיון לעזרה. הגעתי למקום בחיי שהכל מסודר ואני מצליח בהכל  אבל רק בהיבט הזוגי פחות… נזקקתי להשלים את החלק האחרון בפאזל- זוגיות יציבה וטובה.

סיון היתה שם כדי לעזור לי להשלים את החלק האחרון והחשוב בחיי. יחדיו הבנו מה חוסם אותי מלהמשיך לצעד הבא, הבנתי שבחרתי שוב ושוב בבנות זוג שלא טובות, אפילו בכוונה תחילה. כן, פחדתי ממחוייבות, פחדתי לא להצליח בנישואין. הפסקתי לבזבז זמן יקר על בחורות שלא מתאימות לי וכמו בעסקים התמקדתי בקהל היעד הנכון. לאחר חמישה חודשים מצאתי את אישתי.

אני קם בבוקר ומחייך כשהיא לצידי, אני חוזר מהעבודה כשהיא מחכה לי ומקבלת אותי בחום ואהבה. אנחנו מצפים לילד ונרגשים לקראת הקמת משפחה ביחד.

אני שמח שבחרתי בסיון וממליץ לכל אחד שחווה קשיים או צריך הכוונה לפנות אליה.

ליאור 45

הגעתי לסיון דרך חבר משותף שהיא עזרה לו. הכי אהבתי את הפתיחות, הרגשתי שאני מדבר עם ידידה. יחד עם זאת הרגשתי ישר שמדובר באשת מקצוע כי היא לא חששה לשם את הקלפים על השולחן ולומר גם דברים שפחות רציתי לשמוע. החלטתי שאני נכנס לתהליך כי אחרי השיחה הראשונה הבנתי שאני צריך להקשיב לאשת מקצוע ולצאת לדרך חדשה, לנסות דברים קצת אחרת בהתחשב בעובדה שעד היום פחות צלחתי את תחום הזוגיות בדרך שלי. הקשבתי ואכן הגעתי פתוח לתהליך במטרה לצאת מהקובייה ולנסות דברים חדשים. סיון למדה להכיר אותי מהר מאוד ואני הכרתי על עצמי דברים שפחות הייתי חשוף להם. הבנתי עד כמה מערכות יחסים קודמות השפיעו עלי בבחירות שגויות. גיליתי על עצמי שאני מפחד להיקשר, להתאהב ולהכניס מישהי לחיי, מפחד להיפגע. ברגע שהבנתי את הטעויות שלי, אז מהר מאוד הגיעה הזוגיות הנכונה בשבילי. למדתי איך להיפתח ולשתף. למדתי לא להתעסק בשטויות ולחפש רק נשים שתואמות לשאיפות העתידיות שלי. אחרי שלושה וחצי חודשים הכרתי את שרון שפשוט מושלמת בשבילי. אנחנו מתחזקים זוגיות יציבה ונכונה. אני מחכה בקוצר רוח לעתיד המשותף שלנו יחדיו.

דני, 37

אז אמרתי לו כן!!!! והייתי חייבת לספר לך!! הוא כרע על ברך ואני צרחתי משמחה. החלום שלי התגשם! הודות לך פגשתי שותף לחיים, חבר טוב ונאמן, את האחד איתו אני רוצה להעביר את שארית חיי!

אני זוכרת את היום הראשון שפגשתי אותך, הגעתי אליך חסרת בטחון. נפגעתי ממערכות יחסים קודמות ולא האמנתי שמגיע לי מישהו טוב. בחרתי לוזר אחרי לוזר והתגלגלתי מדייט כושל לשני.

מי כמוך יודעת באיזה שפל הגעתי. השיחות האינטימיות שלנו, היכולת שלך להראות לי שאני שווה ומסוגלת, שמגיע לי טוב יותר ומעבר לכך- היכולת שלך לגרום לי להאמין לזה, שינו לי את החיים.

היום אני אישה עצמאית ושמחה, אני בטוחה בעצמי ויודעת מה מגיע לי. מעבר לכך אני אוהבת את עצמי. תמיד אמרת, רק אחרי שתאהבי את עצמך, יגיע האחד שיאהב אותך. כך היה. פגשתי את ליאור חודשיים אחרי המפגש הראשון והיום אין מאושרת ממני.

אני נרגשת לקראת העתיד איתו והחיוך לא יורד מפני.

תודה על האוזן הקשבת, תודה שהאמנת בי, תודה שלימדת אותי למצוא זוגיות בריאה.

הזמנה לחתונה תישלח בקרוב.

אוהבת

רונית, 31