facebook

להצטרף, זה בחינם! להתקבל זה כבר סיפור אחר

הרומן המסתורי של נ' ואיש העסקים הנשוי

השעה 00:10 אחרי חצות. היא עומדת לה בשמלה קצרה ועקבים גבוהים ומחכה… ליד מגדל עסקים יוקרתי בלב תל אביב. מחכה לשומר שיפתח לה את השער. כך היא מצאה את עצמה לפחות פעמיים בשבוע.

נ'- עיניים גדולות ממגנטות, שפתיים מלאות, שיער ארוך גולש וגוף חטוב ומשורטט, עורכת דין מצליחה, אישה עצמאית ואינטליגנטית.

כשהגיעה לפגישה שלנו חשבתי שהתבלבלה.. הסתכלתי על האישה הנערצת שנכנסה לבית הקפה ולא תארתי לעצמי שהיא תפנה אלי..

"את סיון?" היא שאלה… "כן…." עניתי בהיסוס, חושבת לעצמי מהיכן היא מכירה אותי.. רק לאחר שאמרה את שמה הבנתי שזוהי נ'. העלמה במצוקה שלא חדלה מלבכות אתמול בשיחה שניהלנו בטלפון…

אז כן.. מודה שהצליחה להפתיע אפילו אותי.

ואז ישבנו לנו והתחלנו את הפגישה… האמת שלא רציתי שתסתיים.

נ' ספרה על רומן ארוך ומתמשך עם אישיות מפורסמת, איש עסקים נודע שסחף אותה אחריו ללא עוררין. רומן מסתורי שכל כך חשקה לחשוף אותו… ולו לקרובים לה ביותר. במשך שנתיים הסתירה ממשפחתה וחבריה את הגבר המסתורי והשרמנטי בו התאהבה. היא היתה מוכנה לוותר בשבילו על הכל, לעקור את חייה מארץ מולדתה, את הקריירה המצליחה שלה, משפחתה האהובה וליסוע אחריו בכל העולם לכל מקום שידרש.

אבל הוא דרש שהרומן ישאר דיסקרטי. וכן אני מדברת על "רומן" ולא על "מערכת יחסים" כי הוא היה נשוי. והיא ידעה על אשתו ועל ילדיו. ידעה עליהם הכלללל- האמת אפילו אני ידעתי- למעשה אני חושבת היא, אני וכל עם ישראל.

"מה גרם לך ללכת עם גבר נשוי" הייתי חייבת לשאול. "מה חסר לך? הרי את יכולה להשיג כל גבר שתרצי. אז למה? למה להיות מקום שני?" או במקרה שלה אפילו שלישי (כי העסקים קדמו לכל)…

ומה אתם חושבים היא ענתה?

"הכח"

"המעמד"

ומעבר לכך "האסור!" השיבה

"כל החיים הלכתי אחרי הזרם. כל החיים הקשבתי לסביבה- לאמא, לאבא, לגננת, למורה, למפקדת, לבוס שלי… ופעם אחת רציתי להקשיב לעצמי, לבחור ב"סתמי", לא לדחות סיפוקים ולעשות מה שבא לי."

ובנינו…. לא נשכח את שלל התכשיטים והמתנות שהרעיף עליה, המטוס הפרטי, החופשות המפנקות, ושכר הדירה ששילם לה במגדלי יו.

ומעבר לכך אמרה: " אהבתי את החופש. אהבתי את הקשר הלא מחייב. אהבתי שיש לי את החיים שלי ולו את החיים שלו- אהבתי את האמצע הזה אליו הגענו יחדיו- את השיחות האינטימיות והסקס הלוהט…"

"אהבתי את החופש והתמכרתי למיסתורין" כך סכמה את דבריה.

ואז הגיע השאלה המתבקשת:

"אז אם היה לך כל כך טוב, מה הסיבה שזה נגמר?"

וכך ספרה נ' עם דמעות מלוחות על לחיים אדומות ויפות איך בסוף רצתה יותר, איך רצתה להיות איתו בכל רגע נתון, איך רצתה ללכת איתו בפומבי. איך מאישה מסתורית ונחשקת הפכה בעיני עצמה לאישה זולה וטיפשה. ספרה איך התפוצצה לה הבועה ביום בהיר.. איך כל דבר טוב מגיע לקיצו.

וכמובן בלב דואב בקשה את עזרתי. בקשה ממני לנקות את הלב ולהתחיל מחדש. בקשה ממני לרפא את הפצעים.

ולמי שסקרן ורוצה לדעת, נ' שקמה את חייה והיום היא בזוגיות גלויה ומאושרת. התהליך היה לא פשוט אך עם הרבה תמיכה מחברים ומשפחה היא התנקתה מה"סם" הזה שנדמה היה שהרס את חייה לתמיד.

אז טיפ ממני- כל הרומן המסתורי הזה- אף פעם לא נגמר טוב. מישהו תמיד נפגע.

היו נאמנים לעצמכם קודם כל וזכרו: מגיע לכם יותר טוב.

אוהבת

סיון

מאמרים דומים

מספרים עלינו