facebook

להצטרף, זה בחינם! להתקבל זה כבר סיפור אחר

תנו צ'אנס לאהבה

תכירו את רועי: הייטקיסט בן 36, עשה אקזיט לפני מספר שנים וכיום מנהל חברה מוכרת ומצליחה שהקים בשתי ידיו. רועי הוא גבר משכיל ומצליח, אטרקטיבי ושנון. אפשר להגיד שרועי הוא גבר החלומות: נאה, שרמנטי, איש שיחה, מצליח ובעל נכסים. איך אומרים: יש לו הכל- חיים מושלמים.

אבל לא בדיוק, רועי מרגיש כי הצליח בכל דבר שנגע בו מלבד תחום אחד שמשחק תפקיד נכבד בחיינו: תחום הדייטינג. הוא מעדכן כי כל פגישה שבה נכח נועדה לכישלון. הוא מספר כי אמר נואש- מאס באתרים השונים אונליין, מאס ברצון של חברים, מכרים ומשפחה לסדר לו עוד בליינד דייטים, מאס ברצון להרשים בחורה שהוא כלל לא מכיר ומאס בסצנת הדייטים באופן כללי. "טוב לי ככה, אני וביסלי חיים בשקט בלי כל הטירוף הזה." ביסלי זה הכלב של רועי לצורך העניין…

"אוקיי" אמרתי לו: "אם כך מדוע הגעת אלי?…. " הרי אני בגישה שלא טוב היות האדם לבדו אבל רועי לא לבד, לרועי יש את ביסלי לחזור אליו בערב יום גשום….

ואז הגיעו שלל התירוצים: "אמא שלי משגעת אותי" ,"אחותי רוצה אחיינים שישחקו עם הילדים שלה", "סבתא שלי כבר רוצה נינים", "מבחינה עסקית זה נתפס טוב יותר", וגם "אצלך לא צריך להתאמץ- את עושה את כל העבודה…" אז זהו שלא- רוב העבודה מתחילה ונגמרת בלקוח. בעוד אני עושה את העבודה החיצונית, הלקוח שקוע בעבודה פנימית עמוקה על עצמו.

בסתר ליבי היה לי ברור שרועי שומר על פאסון, ידעתי שהוא כאן כי הוא באמת רוצה להיות כאן, ידעתי שחסרה בחייו חתיכת הפאזל האחרונה המתאימה להשלמתו. ידעתי כי הוא נחל אין ספור אכזבות שריסקו את רוחו וליבו. ואכן כך היה… משיחות עומק וניתוח פרופיל הסתבר כי רועי כמו כולנו גם הוא נכווה מאהבה, היתה לו מערכת יחסים עם אישה בוגדנית. הוא ראה בה אשת חלומותיו, אם ילדיו והיא ראתה בו סוג של כספומט… כשרצה לסגור את הבנק על מנת להשקיע בפיתוח עסק חדש היא סגרה את שערי ליבה שלדעתי מעולם לא נפתחו ועזבה.

כולנו חווינו אכזבות, יותר ופחות גרועות… חלקנו אפ חווינו התעללות ריגשית ובריונות מצד בן הזוג, איומים ואולטימטומים בלתי פוסקים… לכולנו מגננות וחסמים שהקמנו ללא ידיעתנו- והם תמיד שם. כן הם נועדו להגן עלינו מצד אחד אבל מצד שני הם מזיקים לנו, תוקעים אותנו במקום ולא נותנים לנו לפרוץ החוצה ולהגשים את עצמינו.

באחת הפגישות אמרתי לרועי: כמו שאתה פתוח לסיכונים בעסקים, כך בדיוק היה פתוח לסיכונים באהבה. אין אהבה בלי נפגעים. פתח את ליבך להצלחה או לכישלון. בסופו של דבר הכל משחק של מספרים בדיוק כמו בעולם העיסקי ומשהו יתפס ברשת. שחרר את העבר בדיוק כפי שידעת להניח לאפליקציות כושלות והיפתח לעתיד- תן הזדמנות לאהבה, תן הזדמנות לאישה הנכונה להגיע. באהבה כמו בעסקים לפעמים מפסידים ולפעמים מרוויחים.

אז לפני שתגיעו לעוד דייט שנועד מראש לכישלון (על ידכם), הסירו את המגננות ואת החומות ופירצו את הגבולות של עצמכם-קחו סיכון ותנו צ'אנס לאהבה.

מאמרים דומים

מספרים עלינו